SANALPOS HİZMET SÖZLEŞMESİ

MADDE1 :  TARAFLAR  :

1.1.İşbu sözleşme ’ demo adresi /ANKARA adresinde faaliyet gösteren İPUCU KOLEJİ (“Kurum” olarak anılacaktır.) ile “ https://ipucukoleji.kantinkartsistemi.com” adresinde işlem gerçekleştiren bütün bireyler (bundan sonra “üye” olarak anılacaktır.) arasında imzalanmıştır.

MADDE 2 – SÖZLEŞMENİN KONUSU: 

2.1 Kurum ve üye’nin hak ve yükümlülükleri Sanal POS Kullanım Sözleşmesi ile düzenlenmiştir.

2.2 Sanal POS hizmetini kullanarak kredi kartınız ile Kantin Kart Yüklemesi işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

MADDE 3 – TARAFLARIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

3.1 ÜYE,Kendisi tarafından doldurulacak kayıt formunun ve vereceği hertürlü bilginin doğru olduğunu, bu bilgilerin hatalı veya noksan olmasından dolayı doğabilecek her türlü zarar ve ziyandan dolayı tek başına sorumlu olacağını ve söz konusu durumlarda “SanalPOS Kullanım Sözleşmesinin” Kurum tarafından tek taraflı olarak derhal sona erdirileceğini, Kurum  bu yüzden uğrayabileceği olumlu /olumsuz tüm zararları karşılayacağını kabul ve beyan eder.

3.2 Siteye bağlandığınız an itibarı ile üye olun yada üye olmayın aşağıdaki şartları (maddeleri) okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.
3.3 Kurum,bu sözleşmede yazılı bulunan tüm şartları (maddeleri) önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.
3.4 Sayfada sunulan hizmetlerin bir kısmını yada tamamını geçici ya da süreli olarak yayından  Kurumun kaldırma hakkı saklıdır.

3.7  Sözleşmede yazılı bulunan şartlardan (maddelerden) bir ya da bir kaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir uyarıya gerek kalmadan kullanımın kısıtlanması yada sona erdirilmesi hakkımız saklı tutulmaktadır.
3.8 SanalPOS sistemini kullanırken gerçekleştirdiğiniz her türlü işlemlerden (eylemlerden) kişisel olarak sorumlusunuzdur,eylemleriniz sebebiyle oluşabilecek zararları ödemek zorunda kalacağınızı önemle ihtar ederiz.
3.9 SanalPOS Sistemi uyarı vermeden üyeliğinizi geçici veya kalıcı olarak durdurabilir, gerektiği durumlarda yasal yollarabaşvurabilir. 

3.10 Kurum’un,internet hizmetinin güvenli, hatasız, zamanında kullanımı,servis kalitesi, doğru ve güvenilir sonuçları hususlarında doğabilecek aksaklıklardan Kurum sorumlu olmayıp bu konulardaki beklentileri taahhüt etmemektedir.

MADDE4 GİZLİLİK VE GÜVENLİK SÖZLEŞMESİ

İPUCU KOLEJİ öğrenci ve velilerinin güvenliğine azami özeni göstermektedir. Bu sebeple kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır. İPUCU KOLEJİ , gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmaktadır.

Öğrenci velisi tarafından iş bu sözleşmede belirtilen bilgiler ile ödeme yapmak amacı ile firmamıza bildirdiği bilgiler firmamız tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır. İPUCU KOLEJİ bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde İPUCU KOLEJİ kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir. Kredi Kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz, Kredi Kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir. Alıcıya ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca İPUCU KOLEJİ tarafından bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni hizmetler hakkında bilgiler,  öğrenci velisine gönderilebilir, öğrenci velisi bu izni İPUCU KOLEJİ verdiğini kabul beyan ve taahhüt etmektedir.

MADDE5 ÖĞRENCİ VELİSİNE ÜCRETİ İADE ETME KOŞULLARI

Öğrencinin; okuma hakkını kaybetmesi ve okul değişikliği hallerinde okul kartında bulunan ücretin kalan kısmını, kesinti yapmaksızın, veli tarafından yapılacak yazılı bildirimden itibaren 15 (on beş) iş günü içinde verilen IBAN numarasına veya nakit olarak iade eder.